Poduszka z wgłębieniem na główkę

W pierwszych dniach, tygodniach, a nawet miesiącach życia dziecko większość czasu spędza w pozycji leżącej na pleckach. To może prowadzić do spłaszczania się główki malucha i jej deformacji. Z badań przeprowadzonych wśród niemowlaków wynika, że 1 dziecko na 2 boryka się z problemem spłaszczonej główki. Jest to wada nabyta, której można przeciwdziałać stosując odpowiednie poduszki. Poduszka z wgłębieniem na główkę zapewnia stabilne oparcie głowy, jednocześnie nie generując nacisku na kość ciemieniową. Ciemiączko zamyka się całkowicie dopiero w okolicach 18 miesiąca życia.

Jak działa poduszka z wgłębieniem na główkę?

Każda poduszka z wgłębieniem jest projektowana i wykonywana w taki sposób, żeby w centralnej części poduszki znalazło się małe wgłębienie. Dzięki niemu główka dziecka leżącego na pleckach opiera się na miękkich bokach poduszki, jednocześnie nie naciskając całym ciężarem ciała na podłoże, na którym leży. To daje nam pewność, że głowa naszego maluszka nie będzie narażona na spłaszczenie. Dodatkową zaletą poduszki z wgłębieniem jest możliwość zapewnienia komfortowego wypoczynku dziecku niezależnie od tego, czy śpi w łóżeczku, gondoli czy gniazdku noworodkowym. Dodatkowo większość modeli poduszek z wgłębieniem posiada sznurki w górnej części poduchy, dzięki którym możemy zapobiegać niepożądanemu przemieszczaniu się poduszki podczas snu.

Poduszka z wgłębieniem na główkę Tuli_otuli

Zależy nam na zapewnianiu Mamom i ich Pociechom wyrobów o jak najwyższej jakości. Takie są właśnie nasze poduszki z wgłębieniem na główkę. W sprzedaży posiadamy wyroby znanych i lubionych producentów akcesoriów dla dzieci. Wszystkie one powstają na bazie certyfikowanych tkanin z Certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Poduszki wypełnione są hypoalergicznym wkładem silikonowym w postaci kulek lub puchu.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium